Меню
Продукти

Мебели Carmen с участие на детски празник в Пловдив, организиран от Katra FM

На 1 юни, пред „Община Пловдив“ се проведе празничен концерт, организиран от радио KATRA FM по случай Международния ден на детето. Сред многото щандове и атракции беше и шатрата на Мебели Carmen, където деца и техните родители можеха да се насладят на празника. В уютната зона бяха осигурени цветни пастели, удобни столчета и множество материали за рисуване, които превърнаха рисуването и творчеството в истинско приключение. Малчуганите получиха и специални подаръци и сладки изкушения. Всеки, който се включи в инициативата, имаше възможност да участва в томболата с награди. Сред тях беше и очарователната детска табуретка-овца, предоставена от Мебели Carmen.

Ден на детето с Katra FM Пловдив

Ден на детето с Katra FM Пловдив

Като част от благотворителната кауза на събитието, Мебели Carmen подкрепи фондацията “Формата на думите” и нейния проект “Жест и музика”, който помага на деца със слухови и двигателни затруднения, както и с други специални образователни потребности от Пловдив и региона. Чрез даренията, събрани на “Вълшебно лято”, се осигурява финансиране за арт- и ритъмтерапия, насочени към развитие и социална интеграция. Участието на Мебели Carmen в празненството подчерта вярата, че усмивките на децата са най-голямата награда, и напомни, че заедно можем да направим деня на детето не само забавен, но и смислен.

 

© 2003-2025 - Bittel Всички права запазени. Онлайн решаване на спорове
Carmen.bg използва бисквитки, за да се уверим, че Ви предлагаме най-доброто потребителско преживяване на сайта ни. С натискане на бутона „Приемам всички“, Вие се съгласявате да използваме, информацията събрана чрез всички видове „бисквитки“ с цел по-добра навигация, анализ и таргетиране. За повече подробности прочетете тук.
Чат с нас!